Salı, 28 Ekim 2008 20:04

18-24 ay Ankara Bulusmasi

Written by
Rate this item
(0 votes)

Sanırım İstanbul dışındaki ilk buluşmayı gerçekleştirdik. Gerçi sadece Dila ve Ece vardı ama ikisi de bu buluşmadan memnun kaldılar.

Dila ile Ecenin birbirlerini tanıma dönemimden sonra Ecenin neresine dokunursan dokun şarkı söyleyen ayıcığı ile uzunca bir süre dans ettiler, sonra elele tutuşup Ece’nin evine gittiler, orada bebeklerini uyuttular, Nilgün Teyze ile birlikte şarkı söylediler, Mine Teyze’nin yaptığı kek ve taaa Karadenizin dağlarından koparılmış %100 organik demir elmalarını yediler, kitap okudular, kutu kutu pense oynadılar (Dila’nın her şarkı bitişinde oyundan çıkışını saymazsak gayet başarılıydıJ), sonra da birbirlerine sarılıp tekrar görüşmek üzere ayrıldılar.

Gözlemler 1-      Buluşmalar için sayının 2’den fazla olmasının daha iyi olacağını düşündüm.

2-     Anneler olarak biz de çok hazırlıksızmışız. Acaba ne yapsak ne yapsak diye düşündük durduk buluşma boyunca, o nedenle bu ilk buluşma biraz kendiliğinden geçti. Bundan sonrasına küçük de olsa bir program yapılmasına karar verdik.

3-     Dila’nın meme içme krizlerinin Mine’yi zorlayacağını düşündüm, bu nedenle buna bir çözüm bulmam gerektiğine karar verdim.

4-     Çok fazla foto yok,Foto yok  çünkü her makinayı alışımızda yavruların saldırısına uğradık :)

   

 

Read 1506 times